ROBSTAL ukierunkowana jest na świadczeniu usług

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
ROBSTAL ukierunkowana jest na świadczeniu usług

Wyroby hutnicze ROB-STAL charakteryzują się wysoką jakością i są firmą z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem w branży stalowej. ROB-STAL od ponad 20 lat skupia się na potrzebach swoich klientów, budując wiarygodną firmę z doświadczonym zespołem, zapleczem technicznym i stale podnoszącą się wiedzą. Od wielu lat hurtownia współpracuje z klientami z Polski, jak i zza granicy. Często ROB-STAL realizuje projekty odbiegające od standardowych rozwiązań panujących w lokalnej branży.

ROB-STAL ukierunkowana jest na świadczeniu usług w poniższej przedstawionych obszarach:

- Centrum serwisowe stali, cięcie blachy z kręgu

- Magazynowanie, składowanie i przeładunek stali

- Handel wyrobami hutniczymi

- Prostowanie drutu

centrum firmy znajduje się tuż przy drodze krajowej i umiejscowiona jest najbliżej nowo wybudowanego węzła S7 Kraków Nowa Huta.

Centrum Serwisowe Blach powstało w odpowiedzi na oczekiwania rynku i klientów, którzy poszukują profesjonalnego dostawcy blach i usług z tym związanych. ROB-STAL oferuje pełen zakres dostaw i usług materiałowych towarzyszących cięciu zwojów oraz różnych elementów wypalanych i wycinanych z blachy. Realizuje zlecenia dla dużych, średnich i małych firm oraz klientów indywidualnych. ROB-STAL zdobył uznanie w branży jako rzetelny partner biznesowy. Usługi każdego kontrahenta są świadczone przez dedykowanych konsultantów handlowych, dzięki czemu ROB-STAL osiąga doskonałe pokrycie zakładanych . Owocuje to pełnym zadowoleniem i zaspokojeniem zapytań związanych z wątpliwościami, pytań klientów.

Centrum Serwisowe ROB-STAL

Obecnie firma posiada dwie linie produkcyjne do cięcia blachy z kręgów i wkrótce jedną z najnowocześniejszych linii do cięcia blach w Małopolsce. Obecnie tnie blachę gorącowalcowaną, zimnowalcowaną oraz ocynkowaną.

Specyfika centrum serwisowego blach:

- Typ formy: walcowany na gorąco, walcowany na zimno, ocynkowany

-Grubość: 0,2 mm do 8,0 mm -Szerokość: 200 do 2000 mm

- Długość formy: 400 do 6500 mm

- Waga formy: do 32 ton

- Minimalna średnica wewnętrzna kręgu: 500mm

- Maksymalna średnica zewnętrzna kręgu: 2300mm

- Dokładność cięcia: -0/+2 mm

- Waga opakowania: dowolna indywidualnie ustalana, standard to 2,5 - 4 tony.

- Możliwości pakowania: według preferenencji, od rozwiązań budżetowych po spersonalizowane opakowania na paletach owinięte w papier konserwujący.

Dlaczego wybrać hurtownię stali ROB-STAL i ich centrum serwisowe blach?

Jest to firma z niemałym znactwo - funkcjonuje już od 20 lat. Ponadto ma idealną lokalizację, tuż przy drodze krajowej. Dla ROB-STAL klient i jego potrzeby to priorytet, oferują szeroką gamę usług i indywidualne, profesjonalne podejście. Blisko znajduje się też Huta ArcelorMittal. Co więcej ich kadra gwarantuje bogate zaplecze techniczne. Ich https://rob-stal.pl/centrum-serwisowe-blach-krakow/ osiągnięcia robią wrażenie, to między innymi prawie 190 tysięcy przepracowanych godzin, prawie 17 tysięcy ukończonych projektów, tysiące zadowolonych klientów i aż 150000 użytej stali.

Top